Pak de boot naar berg Olympus! De Griekse goden van Wadkamp I heten je welkom voor een onsterfelijke week!
Kamp Algemeen
Beklim berg Olympus en vier de natuur met de goden van Wadkamp 1! Van 8 t/m 14 augustus wanen wij ons in de wolken terwijl we zoeken naar beesten, planten en nog veel meer moois. Poseidon begeleidt je naar de kwallen in de zee, Pan neemt je mee naar het bos en Athena leidt je naar de overwinning tijdens de avonspellen. 's Avonds komen we weer tot rust bij Hestia met de muziek van Apollo. Ook de andere goden kunnen niet wachten je te ontmoeten!
Hoe ziet een dag op Wadkamp 1 er uit?
Elke dag zijn er verschillende excursies waaruit gekozen kan worden. Een excursiegroep bestaat meestal uit onegveer 5 tot 10 mensen en worden geleid door de Excursie Leiders (EL’s). We fietsen dan vanaf de slaaplocatie naar een interessant gebied en gaan vanaf daar te voet verder. Deze excursies worden georganiseerd door de Biologisch Leiders (BL's) Zij kennen het gebied en weten precies waar wat te vinden is. Ook regelen zij vergunningen voor bijvoorbeeld vlinders vangen of het binnengaan van beschermde natuurgebieden. Op kamp kan je dus dieren en plekken van dichtbij zien, die anders altijd buiten bereik blijven. Zij bespreken met de Excursieleiders van de volgende dag waar zij het beste naartoe kunnen gaan. 's Avonds wordt er samen gekookt en gegeten (we eten altijd vegetarisch) en vaak wordt er nog een avondspel gespeeld. Soms gaan we nog op een avondexcursie op nachtactieve dieren te zien.
De eerste dag
Op de eerste dag komen wij in de middag samen in de haven van Harlingen. Precieze tijd wordt later bekend gemaakt. Er zullen KC'ers klaar staan om te zorgen dat iedereen goed en wel op terschelling aankomt. De TL's komen zich alvast even aan je voorstellen en eenmaal op het terrein kan je je tent op gaan zetten. Heb je geen tent? Laat dit dan even weten, dan zoeken we iemand met een plekje over. Dit noemen we tentmaatjes.
Na het opzetten van de tenten leren we elkaar een beetje kennen. Tijdens het eten (altijd vegetarisch) is er een voorstelrondje. Na het eten en het corvee van die avond is er een kennismakingsspel. 's avonds is er ook genoeg tijd voor nog een spelletje.
De laatste dag
We staan vroeg op om te zorgen dat we genoeg tijd hebben om het kampterrein spik en span achter te laten. Iedereen ruimt zijn tent op en ook de grote kamptenten worden weer in de kampkist gestopt. Er wordt een ronde over het terrein gemaakt en de potten en pannen worden afgewassen. Ook tijdens de bootrit terug gaan er een paar KC'ers mee om alles in goede banen te leiden. Ophaaltijd wordt later bekend gemaakt.
Vragen?
Exacte informatie wordt voor het kamp aan naar alle deelnemers gestuurd. Vragen zijn ook voor het kamp altijd welkom. Mail, app of bel hiervoor naar m.j.veenstra@outlook.com 06-34110898
1 | Joris Kuiper |
2 | Mariska Werkman |
3 | Manolito Haveman |
4 | Jan schonewille |
5 | Joshua Francisca (Landmeter) |
6 | Aeron Goede |
7 | Robynn Goede |
8 | Linde Van Diggelen |
9 | Rein Kalkman |
10 | Lodewijk Schulte |
11 | Morten Geertsema |
12 | Sanne Turksema |
13 | Ella Koers |
14 | Annemijn van Rijzingen |
15 | Bonne van Rijzingen |
16 | Jeroen Versteeg |
17 | Valeria Pinna |
18 | Sacha Keijser |
19 | Ilja Keijser |
20 | Lianne van der Voort |
21 | Janna Bekker |
22 | Ella Ligtvoet |
23 | Eva Zeidi |
24 | IJsbrand Stork |
25 | Sarah Stork |
26 | Sten Van der Beek |
27 | Jen Van Erp |
28 | Kay Titulaer |
29 | Saar du Chatinier |
30 | Lara van Kampen |
31 | Jim Havelaar |
32 | Wouter Ubbink |
33 | Benthe Niersman |
34 | Katrien van der Hoeven |
35 | Peter Rappoldt |
36 | Evert Sprockel |
37 | Eva Graveland |
38 | Woeter Pan Pereboom |
39 | Veere Boucher |
40 | Maartje Vijgenboom |
41 | Marlies Veenstra |
42 | Mathijn Speelman |
Het kamp wordt georganisserd door de KampCommissie (ook wel het KC genoemd). In het KC zitten mensen met verschillende functies:
We zullen deze week verblijven op groepskampeerterrein van Staatsbosbeheer op Terschelling!
De locatie is ook te bekijken via de website: https://www.logerenbijdeboswachter.nl/kamperen/west-terschelling
Op kamp is het handig om verschillende dingen mee te nemen. Heb je iets op dit lijstje nou niet en twijfel je of je het echt nodig hebt? Neem dan contact op met de TL’s .